Kedves Kollégák!
Nagy örömünkre szolgál, hogy 11 év után ismét Nyíregyháza adhat otthont a Magyar Gyermek-gasztroenterológiai Társaság XII. Kongresszusának. A kongresszus helyszínéül választott Sóstó hatalmas parkjaival, fürdőkomplexumával Nyíregyháza ékköve. Városunk az elmúlt évtizedben jelentős fejlődésen esett át. Sóstó a turizmus, a helyi zenei és színházi programok pedig a régió kulturális központjává tették Nyíregyházát. Városunk büszkesége a világszerte ismert Cantemus kóruscsalád és az Európa legjobb állatkertjének többször megválasztott Nyíregyházi Állatpark.
