
Kedves MGYGT tagok!
A Fiatal Gasztroenterológusok Munkacsoportja (FIGAMU) fiatal, pályakezdő kollégák számára nyújt oktatási lehetőségeket. Tájékozódhatunk a magyar és a nemzetközi gasztroenterológiai szakmai élet legfontosabb eseményeiről, híreiről. Minden évben megrendezésre kerül a FIGAMU konferencia, ahol hands-on-training-ek segítik a gyakorlati tudás fejlesztését, lehetőségünk nyílik társszakmák megismerésére, illetve a Munkacsoport év közben is számos pályázati lehetőséget hirdet. Biztassuk a fiatalokat a FIGAMU tagság igénylésére.
Kedves MGYGT tagok!
A Fiatal Gasztroenterológusok Munkacsoportja (FIGAMU) fiatal, pályakezdő kollégák számára nyújt oktatási lehetőségeket. Tájékozódhatunk a magyar és a nemzetközi gasztroenterológiai szakmai élet legfontosabb eseményeiről, híreiről. Minden évben megrendezésre kerül a FIGAMU konferencia, ahol hands-on-training-ek segítik a gyakorlati tudás fejlesztését, lehetőségünk nyílik társszakmák megismerésére, illetve a Munkacsoport év közben is számos pályázati lehetőséget hirdet. Biztassuk a fiatalokat a FIGAMU tagság igénylésére.
2022. június 10-én Budapesten került megrendezésre az IBD Nap.
Vendég előadónk a Magyar Gasztroenterológiai Társaság korábbi elnöke, Molnár Tamás Professzor Úr volt (belgyógyász-gasztroenterológus, Szegedi Tudományegyetem Belgyógyászati Klinika), aki az egyik legnagyobb hazai IBD centrum vezetője. Előadásában a biológiai terápia kombinációjáról beszélt IBD-ben.
Ezen kívül még 10 előadás, valamint előre felkért expertekkel esetek megbeszélése szerepelt a programban.
2022. szeptember 2., 10:30-16:15
Budapest, Janssen Akadémia
Gyermek és felnőtt IBD:
ami az egyiknek a vég, a másiknak még csak a kezdet - feloldható az ellentmondás?
Molnár Tamás, belgyógyász, gasztroenterológus – Szegedi Tudományegyetem
Tárnok András, gyermekgyógyász, gasztroenterológus – Pécsi Tudományegyetem